Liina Rekand
Vandeadvokaat
Telefon
+372 600 4490
Faks
+372 600 4366
E-post
liina.rekand@linklaw.ee
 

Liina on pikaajalise ning tugeva praktilise kogemusega LINKLaw büroo vandeadvokaat, kes on tegutsenud advokaadina alates 2001.a. Oma karjääri algaastatel omandas Liina õigusvaldkonnas laiapõhjalise kogemuse, kuid tänaseks on spetsialiseerunud kitsamalt tehingutele ning juba mitmeid aastaid tegutseb peamiselt lepinguõiguse, s.h ehituse- ja kinnisvaratehingute, ning äriõiguse ja ühinguõiguse valdkonnas. Lisaks korrektsele eesti keele oskusele valdab Liina hästi võõrkeeli ning saab pakkuda nõustamist ka inglise ja saksa keelt kõnelevatele klientidele. Liina on oma töös väga pühendunud ning omab suurepärast tähelepanu detailidele.

 

Varasem karjäär

2013 – 2015 Glikman Alvin & Partnerid Advokaadibüroo, vandeadvokaat
2005 – 2012 Alvin Rödl & Partner Advokaadibüroo, advokaat/vandeadvokaat
2001 – 2005 Alvini Advokaadibüroo, jurist/advokaat
2000 – 2001 Tallinna notari Anne Saaber büroo, jurist/konsultant

Haridus

2000 Tartu Ülikool, õigusteaduskond, BA (ametlikult võrdsustatud magistrikaadiga)

Liikmelisus

Alates 2004 Eesti Advokatuuri liige

Keeled

Eesti, inglise, saksa, hispaania

Valik tehtud töid:

  • Taaraautomaatide tootja Tomra kontserni kuuluvate Eesti ja Leedu ühingute nõustamine seonduvalt Leedus pandipakendisüsteemi käivitamise ja Tomra poolt Leedu turule sisemisega, sh Leedu pandipakendi süsteemi administraatoriga sõlmitud koostöölepingu koostamine, läbirääkimine ja igapäevane nõustamine lepingu täitmisel.
  • Viru Keemia Grupp AS-i nõustamine VKG Plokk OÜ osade võõrandamisel, sh lepingudokumentide koostamine ja osalemine läbirääkimistel.
  • EstPak Plastik AS-i nõustamine PET kile ekstruuderliini hankelepingu sõlmimisel.