“Armasta oma advokaati” – LINKLaw võõrustas sõpru ja partnereid

LINKLaw - 10.11.2015

Advokaadibüroo LINKLaw pidas koos oma pikaaegsete klientide ja koostööpartneritega möödunud reedel soolaleivapidu, samal päeval tähistati ühtlasi kogu maailmas advokaadikutse hindamiseks ellu kutsutud “Armasta oma advokaati” päeva.

“LINKLaw on üle kümne aasta Eesti juhtivates advokaadibüroodes koos töötanud meeskonna uus, tänavu kevadel rajatud büroo,” lausus advokaadibüroo juhtivpartner Toomas Tamme. “Oleme oma klientidega aastate vältel mitu puuda soola koos ära söönud ning soolaleivapeoga, mis kattub rahvusvaheliselt tähistatava advokaadikutset hindava päevaga, soovisime häid kliente usalduse eest tänada.”

Soolaleivapeo külaliste hulgas oli teiste seas Lastekaitse Liidu juht ning enam kui 70 külalise abiga toetati Lastekaitse Liidu lastelaagrite korraldamist puuetega lastele Remniku õppe ja puhkekeskuses.

Advokaadibüroo LINKLaw partnerid on Toomas Tamme kõrval Triin Biesinger-Jussmann, Kairi Kurisoo ning Veiko Viisileht. Kokku on LINKLaw büroos 11 töötajat.

“LINKLaw näol lisandus Eesti õigusteenuste turule uus bränd, kus advokaadid on ühelt poolt oma ala tippspetsialistid, kuid oskavad ka väljaspool tööaega elust rõõmu tunda ning mõistavad hästi  huumorit, mille osas advokaadikutse on kogu maailmas vägagi tänuväärseks sihtmärgiks,“ kirjeldas Biesinger-Jussmann.

Advokaadibüroo LINKLaw pakub õigusteenust kõigis peamistes valdkondades, lisaks põhivaldkondadele ka näiteks intellektuaalse omandi ja infotehnoloogia ning keskkonna- ja energeetikaküsimustes, riigihanke-, mere- ja transpordiõiguses.

“Armasta oma advokaati” päev on Ameerika Ühendriikidest pärit algatus, mida tähistatakse igal aastal novembri esimesel reedel, sotsiaalmeedias tähistati seda hashtagiga #LoveYourLawyer.

  • Advokaadibüroo LINKLaw OÜ
  • Telliskivi 60/2, 10412 Tallinn
  • E-R 9.00-18.00
  • Telefon: +372 600 4490
  • Faks: +372 600 4366
  • E-post: info@linklaw.ee
  • Internet: www.linklaw.ee